Úvod Služby O společnosti Reference Politika společnosti Pracovní příležitosti Kontakt CCP Dotace

Kontakt

Kontakty:

Police nad Metují, Trutnov, Plzeň


Napište nám:
email:
signalbau@signalbau.cz


Sídlo firmy
Moštěnská 60/4a
750 02 Přerov III - Lověšice


Zavolejte nám:
tel:
+420 581 206 700

Ekonomický Úsek

Ekonom
Ing. Tomáš Hulák
tel.: 581 724 414
email: hulak@signalbau.cz

Vedoucí účetní
Hana Blaťáková
tel.: 581 724 437
email: blatakova@signalbau.cz

Přijaté faktury
Libuše Kolaříková
tel.: 581 724 439
email: kolarikova@signalbau.cz

Účetní
Jaroslava Kořínková
tel.: 581 724 438
email: korinkova@signalbau.cz


Obchodní Úsek

Smlouvy
Pavlína Kneipová, DiS.
tel.: 581 724 411
email: kneipova@signalbau.cz

Fakturace
Mgr. Libor Kučera
tel.: 581 724 426
email: kucera@signalbau.cz

Nabídková řízení
Ing. Martin Formánek
tel.: 581 724 425
email: formanek@signalbau.cz


Logistika

Vedoucí úseku logistiky
Tomáš Neumann
tel.: 606 725 336
email: neumann@signalbau.cz

Doprava a mechanizace
Václav Unger
tel.: 602 183 827
email: unger@signalbau.cz

Správa budov
Karel Krutil
tel.: 725 436 361
email: krutil@signalbau.cz


Divize I

Ředitel divize I
Ing. Jiří Šlancar
tel.: 602 520 292
email: slancar@signalbau.cz


Úsek sdělovací a zabezpečovací techniky

Vedoucí úseku SaZT
František Dohnal
tel.: 602 596 589
email: dohnal@signalbau.cz

Petr Spišák
tel.: 602 705 223
email: spisak@signalbau.cz

Jaroslav Stančík
tel.: 602 527 681
email: stancik@signalbau.cz

Technici
Ing. Milan Kunovský
tel.: 724 135 308
email: kunovsky@signalbau.cz

Jaroslav Rozek
tel.: 724 342 118
email: rozek@signalbau.cz


Úsek počítačů náprav

Vedoucí úseku počítačů náprav
Ing. Tomáš Píchal
tel.: 606 760 782
email: pichal@signalbau.cz

Technici
Martin Brázdil
tel.: 602 585 833
email: brazdil@signalbau.cz

Bc. Michal Brázda
tel.: 606 758 443
email: brazda@signalbau.cz


Divize II

Ředitel divize II
Petr Vybíral
tel.: 724 135 344
email: vybiral@signalbau.cz


Úsek I - Výstavba silnoproudých zařízení a sítí

Vedoucí úseku silnoproudu (+ zakázky ČEZ)
Vladimír Plch
tel.: 602 784 201
email: plch@signalbau.cz

Stavbyvedoucí
Vladimír Nepožitek
tel.: 602 760 837
email: nepozitek@signalbau.cz

Technici
Jarmil Kubiš
tel.: 602 543 794
email: kubis@signalbau.cz

Jan Možný
tel.: 602 464 599
email: mozny@signalbau.cz


Úsek II - Výstavba elektrotechnologie

Vedoucí úseku II.
Ing. Bedřich Lakomý
tel.: 602 560 124
email: lakomy@signalbau.cz

Stavbyvedoucí
Ing. Pavel Baďura
tel.: 724 307 454
email: badura@signalbau.cz

Vedoucí stavby
Marek Malenda
tel.: 602 784 808
email: malenda@signalbau.cz

Technici
Bc. Radek Ondruška
tel.: 725 565 342
email: ondruska@signalbau.cz

Ing. Marek Lakomý
tel.: 606 608 525
email: mlakomy@signalbau.cz

Ing. Václav Dohnalík
tel.: 725 859 813
email: dohnalik@signalbau.cz

Bc. Petr Trefílek
tel.: 722 990 510
email: trefilek@signalbau.cz

Ing. Jan Slivka
tel.: 602 104 240
email: slivka@signalbau.cz